makin

Shitet nga: vesel 07 Sht 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet makina ne gjendje shuuum te mir makina punon drejt dhe cikcak qel edhe vrimat per pulla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim