makina per prodhime te pijeve

Shitet nga: dauti 27 Mar 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

shesim te gjitha lloje me maqinave per prodhime ,
maqina per fryrjen e shishave ,
lini te prodhimit....etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim