makina qepse

Shitet nga: Vesel Gashi 11 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet makina qepse me dy funksione drejt dhe cikca makina asht po thuaj e re ne gjendje te shkelqyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim