shes komplet maqina zdruktharie

Shitet nga: ....... 04 Mar 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes komplet maqina zdruktharie te gjithan ne gjenje te rregullt per me shum informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim