shtypshkronj

Shitet nga: QENDRIM 12 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes kllamericen me qepje me tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim