zdrukthtari

Shitet nga: Ruzhdi 02 Maj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Maqina zdrukthtarie
.Sharra me 2 teha edhe frezi 3.5cm
.Strug (ahbragter) 60cm
.Shpojse per dyer
.Dikti 50Cm
.Maqin per prerjen e brisqiv
.Mbi 20 Brisqi
.Ventillatori komplet per puntori
.Kompresori 200Litra
Te gjitha ne gjendje te rregullt
E mundur edhe ndrrimi me automejt -Veturë
Numri kontaktues 044-314-028
Ose viber/whats app +37745262141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim