Auto Larje

Shitet nga: Valon 27 Tet 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes auto larjen Karcher e paperdorur e ardhne nga Belgjika e re. Viber 049/550/951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim