Auto larje

Shitet nga: shaip 29 Nën 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shes autolarjen ne gjendje te rregull me gjitha paisjet eposa ardhur nga gjermani per mashum thirrni ne numrin 044318993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim