Auto larjen

Shitet nga: Xx 05 Sht 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes urgjent auto larjen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim