Autolarje pishtole shllafa dizne etj

Shitet nga: Din 15 Gsh 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
049714995 autolarje dhe paisje te autolajev te sapoardhura nga gjermania ne gjendje shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim