Autolarje

Shitet nga: Ipko 04 Mar 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet makina per lajre gjithqka nregullosht shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim