Co2 INDUSTRIAl SuperMig slloven 280 ampera

Shitet nga: Remi 11 Krr 05:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes co2 slloven varstroj supermig 280 amper ne gjendje shum te mir pune I ka me boc me krejt veq me varit. co2 pom duhet me shit per shkak te mbylljes te servisit se shum pak e kom perdor ka mundesi me varit alumin po boc te argonit skom pas.aparati u ble para tri viteve 1700 euro shum pak e kom perdor ' po e shes se e kom mshel servisin dhe e kom ndrru veprimtarin e punes.gjindemi ne breg te djellit afer varrit te Ibrahim Rugoves për info ne tel.044/049 207703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim