Kolic per terjen e tepijave

Shitet nga: Minush 05 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes kolicen e ndertuar special per terjen e tepijave eshte e dimensionit 2.5x2 ka rotat speciale dhe mundet vetem nje njeri ta bart kahdo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim