Kompresor 1000 Litra

Shitet nga: nebih 03 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
kompresor 1000 Litra 4 klipsh 2900 rrotullime/min 11 Kuaj fuqi prodhim jugosllav me sitem mbrojtes trekendsh dhe ylli nuk mund te digjet na rryma asnjeher per shkak te kti sistemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim