Makin per autolarje

Shitet nga: mustafa 18 Tet 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes makinen per autolarje dhe shum vegla te tjera per llaker dhe mekanik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim