Makinat per auto larje komplet

Shitet nga: Toni 13 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shiten komplet makinat per auto larje - shprici , boca per shampon , thithsja elektrike , hidrofori edhe gypat e ujit 50 meter gjatsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim