Makinat per autolarje

Shitet nga: Xxx 27 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shiten 2 makine per autolarje njera eshte karcher kurse tjetra eshte wap qe te dyjat jane me uje te ngrohte per me shume mund te na kontaktoni qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim