Maqinat per autolarje

Shitet nga: Maqinat 08 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes maqinat per larjen e komforave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim