Paisje per AUTO LARJE

Shitet nga: Muhedin 22 Sht 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes kompresorin bocen per shampon
Shes reklamen 1.50cm me 0.80cm me ndriqim
Dmth reklama , kompresori edhe boca gjithsej 220euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim