Pajisje per autolarje komplet

Shitet nga: ilir 24 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes komplet pajisjet per autolarje
Maqinen e autolarjes te bler nga KFOR
fshis te pluhurit me dy motora
Bocen e shamponit
Si dhe reklamen 21 meter gjatesi dhe nje meter e gjer me mbishkrimin autolarje
Bejme edhe ndrrim me diqka qe me hyn ne pune.
Te gjitha ne gjendje te mire te punes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim