Pastrimi dhe Pastrimi KIMIK

Shitet nga: Toni 02 Nën 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Makina per pastrimi dhe pastrimi kimik .
We sell NEW and USED dry cleaning & laundry equipment . We arelocated in SKOPJE .
Realstar , Firbimatic , BOWE .....
Miele , Ipso , ADC , Electrolux ......

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim