URGJENT WELER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ur 15 Gsh 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   68 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shote urgjen se po me vyn me ajr esht i pershtash per tv service NE GJENDJE TE MIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim