Pajisje Per frizer

Shitet nga: patriot 27 Dhj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes dhe bej Ndrrim Pajisje Per frizer Dhe Inventar Per Sallon Bukurie Per Femna Dhe meshkuj Me Qmim te volitshem Dhe Te Arsyeshem Gjindem Ne Belgjik Me Kontaktoni Ne Viber Me Rsp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim