Aparat per masazh dhe aparat per diabetik

Shitet nga: Arton 28 Krr 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Aparati per masazh 55 euro.

jane te pa perdorur, ka 5 funksione, Prodhim gjerman.

aparati per diabetik 25 euro i pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim