Bojler, lavatest, pasqyre

Shitet nga: adelina 25 Gsh 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
SHes urgjentisht mjetet per sallon undulimi. Lavatestin. Pasqyrja 1.40 me 0.70. dhe bojleri 60l. shum pak te perdorura. 180 euro te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim