Haub Dhe Karrige me llavabor per larjen e flokve

Shitet nga: Ramadan 17 Mar 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shes hauben dhe karrigen me llavabor per larjen e flokeve jane te pa perdorta ju lutem na kontaktoni ne tel : 044321424 qmimi i volitshem per te dyja 450E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim