INVENTAR PER FRIZER

Shitet nga: BESI 10 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
SHES INVENTARIN KOMPLET PER FRIZER NE GJENDJE SHUME TE MIRE, DY ULSE ME PASQYRE DHE KOMPLETIN QYSH SHIHET NE FOTO, BOJLERIN, DY MAQINA, GERSHERE DHE MEJTE TJERA QE NEVOJITEN PER KETE VEPRIMATARI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim