INVENTARI KOMPLET PER FRIZER NE PRISHTINE

Shitet nga: A 14 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
SHES INVENTARIN KOMPLET PER FRIZER NE GJENDJE SHUME TE MIRE,
DHE MJETE TJERA QE NEVOJITEN PER KETE VEPRIMATARI.
PERSONI ESHT NIS PER SUBOTIC - HUNGARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim