Invertar Per Sallon Frizer/e

Shitet nga: labinot 27 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes Dhe Nderroj Invertar Per Sallon Frizer/e Me Te Gjitha Pajisjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim