Kartiget dhe laresja e flokeve

Shitet nga: sokol 25 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shiten 3 karrike dhe laresja e flokeve per vetem 150 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim