Komplet interierin e sallon ondulimi

Shitet nga: Njomza 16 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë

Shes komplet interierin e sallon ondulimi. Inerieri perbehet prej recepsiononi apo shanku, tre karrikave ulese me pasqyre per rregullimin e flokeve , llavamani per larjen e flokeve me karrike e bojler, , menievalli i flokeve , tavolina me nje kolltuq prites , mbajtese e ngjyrave te flokeve , bajtese e pishqirave , aparat e thonjeve , interieri eshte i ne gjendje te mire dhe e perdorur 1 vite gjysme.

Oferta eshte 2000 eruo i negocijushem

Per informata me te hollsishme ju mund te kontaktoni ne nr. 044 765 709 apo 044 636 501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim