Makinë elektrike për grryerjen e thonjëve

Shitet nga: Selim 21 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Makina ka një mikro motor të fuqishëm me një dorezë të lehtë dhe praktike për punë, ka një shpejtësi deri në 25.000 rrotullime për min.
Vjen me të gjitha paisjet përcjellëse si 120 copë grryese , shumë lloje kokash grryese dhe forma të ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim