Paisje për Frizere i Kompletuar

Shitet nga: Vala 21 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes invertarin i perdorur 3 muaj ,të gjitha jane te kompletuara se qka i nevojitet nje salloni .disa jane te ekspozuara ne foto dhe jane të importuara nga Zvicera te interesuarit mund te lajmrohen n nr e cekur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim