Paisje per frizere

Shitet nga: ?????? 01 Sht 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes te gjitha paisje per parukeri jan te perdorura shum pak dhe jan shum te pershtatshme per pune si dhe shumica e paisjeve jan te ardhura nga irlanda per me shum na koktaktoni ne 045431154
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim