Paisjet per sallon ondulimi

Shitet nga: Agim Beqiri 30 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shiten paisjet per sallon ondulimi si dhe solariumi. Ne to perfshihen:
- 4 pasqyre
- 1 sollarium
- 1 karrige per pedikyr
- 1 shtrat i masazhes dhe depilimit etj.

Per me shume info kontaktoni ne numrin 049909103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim