Pajisje Per frizer

Shitet nga: labinot 27 Dhj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes Dhe Ndrroj INVENTAR per Sallon bukurie per femna dhe Meshkuj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim