Pajisje per frizer

Shitet nga: labi 27 Dhj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes Dhe Nderroj Invertar Per sallon ondulimi Per Femra Dhe Po Ashtu Per Meshkuj Me Qmim Shum Te Arsyeshem Mete Gjitha Mjetet Percjellse per Ni Frizer/e Me te Gjitha Vetum Dyqanin Mund Ta gjeni Dhe Te gjitha Jan Te montuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim