Rafta per Barnatore apo kozmetike

Shitet nga: shpat gojani 16 Maj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Rafta te pershtatshem per kozmetike apo barnatore. Dimensionet e raftave jane: 220cm x 80cm rafta te medhenje me ngjyre te kalter 5 cope dhe 220 x 80cm rafta te medhenj me ngjyre te pembe, thellesia e tyre eshte 30cm. Poashtu jane edhe 2 rafta te hapur (sic jane edhe ne foto) me ngjyre pembe dhe dimensione 220cm x 45cm. Si dhe tavolina e pembe me dimensione 90cm x 90cm dhe thellesi 40 cm.

Cmimi eshte per te gjitha se bashku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim