SALLONI MAJLINDA KERKON URGJENT 1 -FRIZERE

Shitet nga: majlinda 23 Gsh 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
sallon ondulimi Majlinda në prishtinë lokacioni i sallonit eshte te ora e kurrizit ne anen e dhjatht prej Eli ab dhe prej Viva 250 metra ne te djatht afër bast trade dhe tani perball viva fresh store -kerkoj urgjent 2 nxënese dhe 1 puntore qe ka provoj pune ne prerje-fenerime- depilim-ngjyrosje-grim-frizura etj
viber +377 44 965 341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim