SOLARIUM

Shitet nga: Lumturie 29 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë


Shes solarium i cili eshte ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur.


Te interesuarit mund qe te kontaktojne ne numrin 044 158 460 (Bejtushi)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim