Sallon Ondulimi

Shitet nga: Fadil 01 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes komplet inventarin per sallon ondulimi bashk me materialin Harxhus
pajisjet jane shum pak te perdorura dhe moderne
Cmimi 2800EUR Komplet inventari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim