Sallon peer frizere

Shitet nga: Avni 10 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes komplet paisjet per sallon frizere
2tavolina
2hauba
2karrike hidrolike
+llokme dhe gjra tjera
3ulse per musafir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim