Shes karrika per sallon frizer per meshkuj

Shitet nga: Binak zymberi 16 Sht 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes 2 karrika per sallon frizer per meshkuj. Pak te perdorura. Ne gjendje te mir. Kualitet.
Karrika ka dhe pjesen ne fund per mbeshtetjen e kembeve por nuk eshte e paraqitur ne foto.

Shiten urgjent!! Mund te bejme dhe marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim