Shes karrika per sallon frizer te meshkujve

Shitet nga: binak zymberi 05 Dhj 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes 2 karrika per sallon frizer te meshkujve
Pak te perdorura. Jane kualitet.
Kane dhe pjesen posht per mbeshtetjen e kembeve por ne foto nuk eshte.
Shes urgjent!!
Per me shum me kontaktoni. Qmimi eshte ai qe eshte por mund te bejme edhe marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim