URGJENT URGJENT URGJENT URGJENT

Shitet nga: SELİM 20 Qer 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
4---PASQYRE
4---ULSE
2---ULSE PER LARJEN E FLOKEVE
4---DOLAPAT QE VENDOSEN NE MESİN E PAQYREVE PER MJETE PUNE
1---KOMLET PER MAKEUP
1--ULSE PER PEDİKİR DHE MASAZH TE KEMBEVE.
1---SHTRAT PER DEPİLİM
2--MAKİNA PER DEPİLİM
2---MAKİNA PER STERİLİZİM TE MJETEVE
1---ULSE ME TE GJİTHA PJİSJET PER MANİKİR.
1---KOPLET DOLAPA PER LABORATOR.
1--ULSE PER FEMİJE
1--GARNİTUR PER PRİTJEN E MYSHTERİVE.
1---HAUB
2--TAVOLİNA TE PUNES
E SHUM E SHUM MJETE TE TJERA TE PA PERDORUA .TE İNTERESUARİT İ MİR PRESİM NE CİLEN ADRES DESHİROJN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim