URGJENT SHİTET PREJ PRONARİT

Shitet nga: SELİM 20 Qer 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
SHES INVENTARIN E KOMPLETAR PER SALLON ONDULIMI TE FEMRAVE TE PORDORURA 3 MUAJ ME GJITHA PAJISJET TE TRANSPORTUARA NGA TURQIA ME FIRMEN ''MODESTO'' DHE ''CEVHER CELIK''. TE INTERESUARIT MUND TA SHKRUJN NE E-MAIL TE KONTAKTOJN NE TELEFON OSE TI SHIKOJN NE LINKUN. http://www.youtube.com/watch?v=FePjDywJBKc
TE İNTERESUARİT İ FTOJ TE KONTAKTOJN NE MAİL . VİBER 00905357781380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim