urgjent shes Mjetet per frizere

Shitet nga: ff 29 Qer 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shes mjetet e sallonit te ondulimit ka mbetur vetem tavolina me pasqyre ku i rregullojn flokt dhe raftat qe ngjite ne muri i shes se bashku me qmim te lire
nr. 044655390 049649099 me pakon hej asht nr i ipkos
mjetet gjinden ne Skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim