FURRA

Shitet nga: Beram 02 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
i ka keto pajisje : vitrina,raftat,frigorifer i pijeve,veknaric t lesnatove,frigorifer t burekit,prerse te bukve,furra deri 40 kapaciteti,tablla,tepsiat e bukve,karrikat tshitores 2 tavolina 6 karrike, dhe mikseri. per ma shume i kini edhe fotografite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim