Frigo vitrina

Shitet nga: Hamit 15 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frigo-vitrina ne gjendje te rregullt
Me ftofje lart dhe posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim