Inventari per qebaptore gjelltore dhe kafene

Shitet nga: besart 10 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shites inventarin :
Skare profesionale me plin
Shporet profesional me plin
Vitrine per ekspozimin e gjellerave me plin
Grill per pjekjen e pulave me qymyr
Frigorifer horizontal per pije
6 Tavolina me 23 karrika per lokal
4 Tavolina me 16 karrika per terase
Banak (shank)
Tavolina pune
Nxemse me plin
Soduper per larjen e eneve
Tv 32 inch

Cmimi i arsyeshem
shiten komplet me cmim me te lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim